Jesteś wylogowany!
STRONA GŁOWNA
EDYCJA I
NOWOŚCI
OPIS PROJEKTU
REGULAMIN
REJESTRACJA
mini MGT
LOGOWANIE:
Login:
Hasło:
GALERIA
I Edycja Projektu - podsumowanie
Pierwsza edycja MGT Challenge już za nami. Do konkursu stanęło 7 drużyn z bytomskich szkół średnich. Otwarcie imprezy nastąpiło w Technikum nr 4 i to stąd, po otrzymaniu pierwszego z zadań młodzi uczestnicy wręcz wybiegli w teren. Sprawnie odnajdywali skrytki, a rozwiązywanie zadań matematycznych nie przysporzyło im większych trudności. Mimo to żadnej z drużyn nie udało się bezbłędnie rozwiązać całego kompletu zadań.

Poziom zaangażowania uczniów i atmosfera zdrowej rywalizacji przerosły najśmielsze oczekiwania organizatorów. Zwycięzcami okazała się drużyna z Zespołu Szkół Mechaniczno- Elektronicznych w składzie: Marcin Pyrek, Łukasz Stolarczyk i Maciej Zawistowski. Drugie miejsce zajęli: Marcin Wysocki, Jakub Krzykała i Jakub Lisek z IV LO, a brąz przypadł reprezentantom I LO w składzie: Marta Baciąga, Aneta Kamińska oraz Aleksander Spyra.

Finał imprezy miał miejsce w Technikum nr 1 Zespołu Szkół Gastronomiczno- Hotelarskich. To tutaj nastąpiło ogłoszenie wyników, wręczenie pamiątkowych dyplomów oraz nagród rzeczowych. Organizatorzy jeszcze raz pragną podziękować młodym entuzjastom matematyki za udział w konkursie, serdecznie gratulują zwycięzcom i już czekają na kolejną edycję imprezy dla gimnazjalistów w marcu .

Zapraszamy również do obejrzenia prezentacji z zadaniami oraz ich rozwiązaniami z którymi uczestnicy MGT mieli okazję się zmierzyć.

Uczestnicy pierwszej edycji MGT zostali poproszeni o wypełnienie ankiety, a oto wyniki

„Jak oceniasz pomysł projektu MGT challenge 2015” w sali od 1 do 10 otrzymaliśmy 8,11

„Jak oceniasz poziom zadań w MGT” otrzymaliśmy 4,94. Wysoki poziom zadań nie był celem organizatorów ponieważ MGT ma na celu propagowanie matematyki i zachęcanie nauki przez zabawę tych uczniów którzy jeszcze się do matematyki nie przekonali.

„Jak oceniasz całościowe przygotowanie projektu” otrzymaliśmy 8,28

„Czy projekt jest dobrą formą promowania matematyki” otrzymaliśmy 8,28

Reasumując jesteśmy dumni, że tak dobrze zostaliśmy ocenieni – bardzo dziękujemy

Prezentacja - MGT challenge 2015

Obecnie jesteśmy na etapie przygotowywania II edycji kierowanej dla gimnazjalistów, która odbędzie się 23.03.2015.

Liczymy również, że coraz to więcej firm i prywatnych osób przyczyni się do wspierania i rozwoju projektu

ZAPRASZAMY DO ZABAWY Z MATEMATYKĄ
 Copyright® ZSGH Bytom  Design by Olin Opiekun projektu: RAFAŁ KAPICA